O mně

Jmenuji se Hana Strakošová, je mi 51 let, bydlím v Klimkovicích a mám 3 děti. Vystudovala jsem gymnázium se zaměřením na programování a poté pracovala ve společnosti ČEZ, a.s.

V roce 1994 jsem uzavřela partnerství se společností Amway, díky které jsem se dostala ke kosmetice Artistry. S kosmetikou Artistry pracuji už několik let při hloubkových analýzách pleti. Já sama tuto kosmetiku používám od roku 1996. V roce 2003 a poté opakovaně v roce 2005 jsem absolvovala kurz pro práci se speciálním přístrojem pro hloubkovou analýzu pleti a na přelomu roku 2009/2010 jsem absolvovala kosmetický kurz u společnosti Cosmea centre. Ten jsem doplnila kurzem pro mikromasáž očního okolí a kurzem vizážistiky.

Obor vizážistiky už studuji 20 let a moji velkou učitelkou je paní Jitka Pořízková, profesionální vizážistka a lektorka v oblasti krásy. Mé poděkování patří také paní Nadi Orlíkové, profesionální kosmetičce, v jejíž kosmetické péči jsem již několik let a od které jsem získala spoustu znalostí a dovedností z oblasti péče o pleť.

Moje fotka

Certifikáty

vlceklu@gmail.com - redakční systém, filda9@gmail.com - design © 2010